Επιλογή Γλώσσας

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ

 

 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Π. & Δ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ Α? ΑΘΗΝΑΣ

9ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Ταχ. Δ/νση:    Τρώων 2

Τ.Κ. ? Πόλη:   11851- Θησείο- Αθήνα

Ιστοσελίδα:    Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να το δείτε.

Πληροφορίες: κ. Ψίνα

Τηλέφωνο:     210-3474157  ? 210 3468766

FAX:               210-3411548

                                                                                   

                                                                                Αθήνα, 24 Οκτωβρίου 2014

 

                                                                                Προς

                                                                                Τους Γονείς και Κηδεμόνες

                                                                      

ΘΕΜΑ: «Συναντήσεις  με τους εκπαιδευτικούς»

 

 

Σας αποστέλλουμε προς ενημέρωσή σας τον πίνακα με τις ημέρες και ώρες συναντήσεων των εκπαιδευτικών του σχολείου μας, μετά την οριστικοποίηση του ωρολογίου προγράμματος και την τοποθέτηση των καθηγητών όλων των ειδικοτήτων.

 

Οι ώρες διδασκαλίας έχουν ως εξής:

 

1η ώρα: 08:15 ? 09:00        4η ώρα: 10:55 ? 11:40

2η ώρα: 09:05 ? 09:50        5η ώρα: 11:50 ? 12:35

3η ώρα: 10:00 ? 10:45        6η ώρα: 12:40 ? 13:25        7η ώρα: 13:30 ? 14:10

 

Α/Α

0Ν0ΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1

ΚΑΡΒΟΥΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

2η

ΤΕΤΑΡΤΗ

2η

2

ΡΟΖΑΚΗ ΤΕΡΕΖΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

3η

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

3η

3

ΔΑΝΙΗΛ ΕΥΦΗΜΙΑ

ΤΡΙΤΗ

3η

ΤΕΤΑΡΤΗ

3η

4

ΜΑΣΤΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

4η

ΤΕΤΑΡΤΗ

2η

5

ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΤΡΙΤΗ

5η

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

3η

6

ΤΣΕΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΤΡΙΤΗ

2η

ΤΕΤΑΡΤΗ

3η

7

ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

3η

ΠΕΜΠΤΗ

3η

8

ΜΑΛΙΓΙΑΝΝΗ ΙΟΥΣΤΙΝΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

3η

ΠΕΜΠΤΗ

2η

9

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

5η

ΠΕΜΠΤΗ

5η

10

ΕΣΚΙΤΖΙΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

4η

ΠΕΜΠΤΗ

3η

11

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

5η

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2η

12

ΡΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

4η

ΤΕΤΑΡΤΗ

2η

13

ΦΕΛΙΜΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣ/ΤΙΝΟΣ

ΤΡΙΤΗ

3η

ΤΕΤΑΡΤΗ

3η

14

ΡΟΥΣΟΜΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ

3η

ΠΕΜΠΤΗ

2η

15

ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

3η

ΤΕΤΑΡΤΗ

2η

16

ΖΗΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

4η

ΠΕΜΠΤΗ

3η

17

ΜΑΣΟΥΡΑ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

4η

ΤΕΤΑΡΤΗ

5η

18

ΣΤΟΥΡΑΪΤΟΥ ΟΛΓΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

3η

 

 

19

ΜΟΡΑΡΗ ΡΕΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

5η

ΤΡΙΤΗ

4η

20

ΒΕΡΓΑΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΤΡΙΤΗ

4η

ΠΕΜΠΤΗ

2η

21

ΣΤΟΥΝΤΛΕ ΖΙΓΚΡΙΝΤ

ΤΕΤΑΡΤΗ

5η

 

 

22

ΣΤΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

4η

ΤΕΤΑΡΤΗ

2η

23

ΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΡΙΤΗ

5η

ΠΕΜΠΤΗ

4η

24

ΠΕΔΟΥ ΑΝΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

4η

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

5η

25

ΣΔΟΓΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

4η

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

4η

26

ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΡΙΤΗ

4η

 

 

27

ΣΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

5η

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

3η

28

ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  

5η

 

 

29

ΝΤΖΙΑΦΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ

4η

 

 

30

ΜΠΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΤΡΙΤΗ

4η

ΠΕΜΠΤΗ

3η

31

ΓΚΙΛΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΡΙΤΗ

4η

ΠΕΜΠΤΗ   

4η

32

ΛΙΩΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  

5η

 

 

33

ΣΔΡΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΡΙΤΗ

2η

ΤΕΤΑΡΤΗ

3η

34

ΚΥΛΙΝΤΗΡΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΤΡΙΤΗ

2η

ΤΕΤΑΡΤΗ

3η

35

ΤΣΙΑΜΗ ΣΟΦΙΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  

4η

 

 

 Η Διευθύντρια δέχεται κατόπιν ραντεβού.

                                                                                         Η Διευθύντρια

                                                                                  Ιωάννα Κων. Ψίνα M.Ed.